prac jezykowaWielka radość, mamy pracownię językową na miarę XXI wieku! Pracownia została wyposażona w nowoczesny sprzęt: tablicę interaktywną, komputer, monitor, słuchawki, mikrofony, głośniki oraz programy do nauki języka angielskiego i języka niemieckiego na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Jednak najwięcej satysfakcji sprawiają uczniom, no właśnie… słuchawki z mikrofonem.
Oferta zajęć z projektu „Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu” zawiera zajęcia wyrównawcze i rozwijające dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Uczniowie pracują na zajęciach indywidualnie, w parach i w grupach. Powtórka materiału leksykalnego i gramatycznego odbywa się z wykorzystaniem programów komputerowych i prezentacji multimedialnych.

Dzieci i młodzież naszej szkoły cechuje otwartość, ciekawość świata i gotowość do uczenia się. Wierzymy, że nowe warunki, jakie mamy dzięki realizacji projektu, spotęgują u naszych uczniów zdolność do działania, kreatywność i spontaniczność, które odgrywają dużą rolę w procesie uczenia się i rozwoju zdolności komunikowania się.
Teraz nauka języków może być nie tylko zabawą, ale przede wszystkim procesem przynoszącym wiele korzyści i radości. To jednak prawda, wszyscy potrzebujemy od czasu do czasu trochę inspiracji i motywacji do nauki.