Zachęcamy wszystkich rodziców
do dobrowolnych wpłat na rzecz Rady Rodziców

naszej szkoły w kwocie 35,00 zł

(co daje jedynie 3,50 zł miesięcznie).

Najbliższe przedsięwzięcie to MIKOŁAJKI,

zachęcamy więc wszystkich rodziców do większej ofiarności
i systematycznego dokonywania wpłat

abyśmy mogli zaspokoić potrzeby wszystkich naszych uczniów.

Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze.

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły. Wszyscy rodzice powinni wspierać edukację swoich dzieci. Wsparcie szkoły ze strony rodziców jest nieocenione i znacząco może poprawić działanie szkoły, warunki nauki naszych dzieci oraz wspomagać ich rozwój i zainteresowania.

W ramach posiadanych przez Radę Rodziców środków dofinansowywane są różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i naukowe, nagrody itp.

Każda wpłacona złotówka trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami.

Bardzo chcielibyśmy pomóc dofinansować wszystkie wartościowe, wymagające wsparcia inicjatywy. Nasz budżet nie jest jednak bez granic.

W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich rodziców, którym
z różnych względów umknęła kwestia wpłaty, o wsparcie finansowe. Pieniądze można wpłacać u wychowawcy klasy lub w sekretariacie szkoły.

Pozdrawiamy, dziękując za zrozumienie i okazane dotychczas wsparcie.