foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

20180215 103434Dnia 15.02.2018r. w Bierzwniku odbył się powiatowy eliminacyjny turniej piłki nożnej w kategorii U 10 dziewcząt " Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka". Nasze uczennice w pierwszym meczu pokonały SP Suliszewo 2:0. W drugim meczu po bardzo dobrej grze i zaangażowaniu wygraliśmy 10-0. W ostatnim pojedynku nasze dziewczęta nie pozostawiły żadnych szans uczennicom SP Bierzwnik i pewnie wygrały 5:0. Awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Szczecinie lub Szczecinku stał się faktem. Dziewczętom gratulujemy awansu i życzymy wysokiego miejsca w finale wojewódzkim.
UKS Lubiana podczas turnieju reprezentowały następujące dziewczęta:Małgorzata Grabowicz, Zofia Warych, Alicja Jung, Julia Małodzińska, Amelia Kwilińska, Lena Świrska, Amelia Stachowska, Julia Jaroszewska, Zuzanna Rajkowska.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved