• Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych 116 123
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111
  • Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Choszcznie, ul. Chrobrego 27,

• Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Choszcznie - ul., tel. 95 765 25 78
  • Punkt Interwencyjno-Mediacyjny "Pomoc dziecku i rodzinie" w Choszcznie, ul. Chrobrego 27, tel.95 765 25 78   ( można tam otrzymać pomoc psychologiczną, prawną , materialną)
  • Ośrodek Terapii Uzależnień „ZMIANA”  w Choszcznie, ul. Drawieńska 32,

tel. 511  31  31  51

• Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pełczycach, tel. 95 768 51 32
  • Niebieska Linia – Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie

tel.  800 120 002

(Jeśli jesteś świadkiem lub doświadczasz przemocy fizycznej, psychicznej lub innej w rodzinie, szkole, pracy lub Twoim otoczeniu, możesz anonimowo uzyskać informację gdzie szukać pomocy, jak rozwiązać problem, porozmawiać ze specjalistą – psychologiem lub prawnikiem)      e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• Pomoc Psychiatryczna -Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii,
  • Antydepresyjny numer zaufania 22 484 88 01
  • Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży Rzecznika Praw Dziecka   800 12 12 12

Ponadto przydatne informacje możesz znaleźć w Internecie:

• Stop Depresji.pl - Coraz więcej osób choruje na depresję - sprawdź czy nie masz objawów. Depresja to choroba, którą leczy się farmakologicznie, zalecana też jest psychoterapia. Często depresja powoduje niechęć do leczenia, wynika to z jej objawów: bezsilności i utraty wiary w możliwość poprawy. Nieleczona depresja zabiera nam siły do normalnego funkcjonowania, powoduje myśli samobójcze.
    • Pogotowie Duchowe.pl - pogotowie duchowe to ciekawy pomysł kapłanów kościoła rzymskokatolickiego. Na stronie podane są telefony kontaktowe do księży, można dzwonić 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.
    • Masz problem i szukasz osoby, do której możesz się z nim zwrócić? Czujesz się samotny, potrzebujesz wsparcia i rozmowy z życzliwą osobą? Zadzwoń lub napisz wiadomość.

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved