egzamin

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Szkolne filmy

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

1. Ucz się systematycznie, żeby nie narobić zaległości, szybko poprawiaj jedynki.

2. Nie bój się pytać, jeżeli czegoś nie wiesz. Pamiętaj, że nie ma głupich pytań.

3. Picie i palenie nie przysporzy Ci dobrych przyjaźni. Teraz taki szpan jest tępiony. Nie jesteś osobą gorszą od innych, żebyś w ten sposób musiał zwracać na siebie uwagę.

4. Staraj się nie spóźniać na lekcje i bądź kulturalny.

5. Pamiętaj, że aktywność na początku zapewni Ci spokój pod koniec roku szkolnego.

6. Staraj się nie zwracać na siebie uwagi, noś strój czysty, schludny i nie wyzywający.

7. Szanuj siebie, nie daj się poniżać. Nie poniżaj także innych.

8. O pomoc zwracaj się do wychowawcy lub pedagoga.

9. Dystans między tobą a nauczycielem nie jest taki duży, jak Ci się wydaje. Staraj się go zrozumieć tak, jak chciałbyś żeby on zrozumiał Ciebie.

10. Nie poddawaj się pierwszym niepowodzeniom. Nie bądź pesymistą, myśl POZYTYWNIE.

dz

Koronawirus