foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

karn3 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy dla klas 0 -3. Pomysłowość rodziców w kwestii strojów była ogromna. Na sali gimnastycznej znalazły się czarownice, piraci, motylki, księżniczki, kowboje…… Po krótkiej prezentacji wszystkich strojów, dzieci rozpoczęły zabawę. Przy rytmach różnego rodzaju muzyki (dziękujemy Igor !) przedszkolaki i uczniowie szaleli przez kilka godzin. Humory dopisywały, co widać na fotografiach.


Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved