karn3 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy dla klas 0 -3. Pomysłowość rodziców w kwestii strojów była ogromna. Na sali gimnastycznej znalazły się czarownice, piraci, motylki, księżniczki, kowboje…… Po krótkiej prezentacji wszystkich strojów, dzieci rozpoczęły zabawę. Przy rytmach różnego rodzaju muzyki (dziękujemy Igor !) przedszkolaki i uczniowie szaleli przez kilka godzin. Humory dopisywały, co widać na fotografiach.

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved