egzamin

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Szkolne filmy

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

projekt1418 stycznia uczniowie klasy III gimnazjum przedstawili wyniki swojej kilkumiesięcznej pracy w ramach projektu edukacyjnego „Formy ochrony przyrody w naszym regionie”. Podczas prezentacji multimedialnej w „podróż” po parkach narodowych i krajobrazowych występujących w naszym województwie zabrali nas: Patrycja Nęckowska, Bartosz Grabowicz, Paweł Jabłoński, Jakub Maryniak, Sebastian Surdacki oraz Jakub Szymczak. Uczniowie przedstawili zdjęcia wykonane podczas wycieczek do Wolińskiego Parku Narodowego i Drawieńskiego Parku Narodowego, które odbyły się w ramach projektu „Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu”. Oprócz parków narodowych i krajobrazowych grupa projektowa zaprezentowała pomniki przyrody, które występują w naszej okolicy – lipa drobnolistna w Lubianie, buk pospolity w Nadarzynie i Boguszynach oraz wierzba biała w Lubiance. Uczniowie przekazali nam również najważniejsze zasady kodeksu ekologa, które każdy z nas może wprowadzić w swojej życie, aby dbać o nasz dom – naszą przyrodę. Ekologia to nasze codzienne gesty… Każdy z nas może być EKO!!!

dz

Koronawirus