foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

kinoKto myślał, że w Lubianie nie ma kina, to się bardzo
mylił !
Grupa „0” cały tydzień (20-24 listopada) spędziła na zagłębianiu tajników X Muzy. Podsumowaniem trudnej wiedzy teoretycznej (hasła: reżyser, scenografia, kostiumograf, premiera….itp) były odwiedziny w kinie. Takim naszym, szkolnym. W klasie obok. Były bilety, duży ekran i oczywiście popcorn. A oto kilka zdjęć z tych magicznych chwil.


Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved