foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

Informujemy, że w dniach 18, 19 i 20 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Lubianie odbywa się Egzamin Gimnazjalny dla klasy III gimnazjum. W związku z powyższym w/w dni są dniami wolnymi od zajęć dla pozostałych uczniów naszej szkoły.

prac fizW ramach realizowanego przez naszą szkołę projektu „Nowoczesna Szkoła Drogą do Sukcesu”, zostaliśmy wyposażeni w nową pracownię chemiczno-fizyczną. Uczniowie mają dużą ofertę zajęć dodatkowych z tych przedmiotów, które prowadzą pani Katarzyna Nowakowska i Karolina Młynarczyk. Uzyskaliśmy 4 stoły dla uczniów ze stanowiskami do mycia oraz stół demonstracyjny dla nauczyciela z instalacją elektryczną, gazową i wodociągową. Dostaliśmy wiele pomocy dydaktycznych, a także szafy, dzięki którym łatwiej jest nam utrzymać porządek w klasopracowni. W końcu możemy eksperymentować nie tylko z wodą, ale również z ogniem czy prądem i nie tylko na zajęciach, ale również na lekcjach. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w tych zajęciach, szczególnie podoba im się, gdy sami mogą wykonywać doświadczenia. Bardzo nas cieszy, że z taką niecierpliwością czekają na kolejne spotkania.

Czytaj więcej...

tymbark2Dnia 12.04.2018r. w Szczecinku odbył się finał wojewódzki turnieju piłki nożnej " Z podwórka na stadion " o Puchar Tymbarka. Nasze dziewczęta rozpoczęły zmagania od meczu z UKS Niemica i po zaciętym meczu wygraliśmy 10-4. W kolejnym meczu pewnie pokonaliśmy SP Kościernica 10-0. W ostatnim meczu przegraliśmy po wyrównanym meczu z Olimpią Szczecin 0-1, ale awansowaliśmy do półfinału, w którym zmierzyliśmy się z Victoria Sianów. Dziewczęta z Sianowa objęły prowadzenie już w 5 minucie. Na szczęście podopieczne z UKS Lubiana dzielnie walczyły do końca i doprowadziły do wyrównania, a w ostatniej minucie meczu półfinałowego zdobyły zwycięskiego gola. W wielkim finale uczennice z Lubiany przegrały z Olimpią Szczecin, która będzie reprezentowała wojewódzctwo zachodniopomorskie w finale ogólnopolskim w Warszawie na Stadionie Narodowym. Naszym dziewczętom z rocznika 2009 należą się duże brawa, ponieważ zmagały się w turnieju z zawodniczkami o rok starszymi, z rocznika 2008. Dlatego mamy nadzieję, że za rok w takim samym składzie uda się awansować do finału ogólnopolskiego i zagramy na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Czytaj więcej...

konk rec14 kwietnia 2018r. w Zespole Szkół nr 2 w Choszcznie odbył się Diecezjalny Konkurs Recytatorski Poezji Religijno – Patriotycznej. Patronat honorowy nad konkursem objął Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga oraz Wojewódzki Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Małgosia Grabowicz z klasy II, Asia Wąż z klasy VI i Ala Kowalczyk z klasy III Gim. Dziewczęta pięknie zaprezentowały swoje utwory, jednak nagrody i wyróżnienia powędrowały do innych uczestników. Mimo to należą im się gratulacje.

Czytaj więcej...

tymbark1Dnia 11.04.2018r. w Szczecinku odbył się turniej dziewcząt U-12 piłki nożnej o puchar Tymbarka. W zmaganiach brało udział 16 drużyn. Nasze dziewczęta uległy drużynie z Lejkowa oraz UKS Victoria Sianów i nie awansowały do ćwierćfinału, zajmując ostatecznie 9 miejsce w województwie zachodniopomorskim!
Podopieczne na zakończenie turnieju otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy, napoje tymbark, mus owocowy, płatki mlekołaki, opaski i poradnik diety dla sportowca.
Dziewczetom gratulujemy zaangażowania i walki do samego końca.

UKS Lubiana reprezentowały:
Karolina Surdacka, Tatiana Surdacka, Zofia Machała, Karoina Gad, Amelia Kowalczyk, Jaśmina Kubacka, Aleksandra Mastalerz, Lena Orzeł i Aleksandra Kłos.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2018 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved