ksiazkaW naszej bibliotece znowu pojawiły się nowości czytelnicze, 120 samych bestsellerów!
Wszyscy uczniowie naszej szkoły znajdą coś dla siebie. Dla gimnazjalistów zakupiliśmy takie przeboje jak serie: Metro 2033, Zbuntowana, Igrzyska śmierci, Cisza, Heartland. Serdecznie polecamy Wam serię książek dla nastolatków Nasze ważne sprawy. Mamy książki dla miłośników  fantastyki, romansu i sensacji.
Nieco młodszych uczniów ucieszą na pewno kolejne części Dziennika Cwaniaczka, Mateuszek, seria Wyspa potępionych oraz 3 tomy Kronik podziemia. Nie zapomnieliśmy o najmłodszych czytelnikach i dla nich zakupiliśmy wiele fascynujących książek.

Podczas lekcji bibliotecznych już część z Was miała okazję przekonać się ile fantastycznych, nowych pozycji mamy dla Was. Miło nam, że mogliśmy uszczęśliwić wielu czytelników naszą nową ofertą.
Wszystkich serdecznie zapraszamy do biblioteki i mamy nadzieję, że jesienne wieczory będziecie spędzać czytając książki.
Uwaga!!! Nowości będziemy wypożyczać na 2 tygodnie po jednym tytule:)