SUWybory do samorządu odbyły się 20 września. Uczniowie wybierali jednego kandydata spośród ośmiu nazwisk uczniów umieszczonych na liście wyborczej oraz opiekuna SU.
Komisja Wyborcza po podsumowaniu głosów sporządziła listę uczniów, którzy w roku szkolnym 2016/2017 pracować będą w SU:
1. Bujowski Szymon - klasa III Gim.
2. Dłużak Patryk - klasa III Gim.
3. Dzida Martyna - klasa III Gim.
4. Jabłoński  Rafał - klasa III Gim.
5. Szuster Bartosz - klasa III Gim.
6. Szymczak Kacper - klasa VI
7. Wróbel Patrycja - klasa III Gim.
8. Zalewska Dominika -  klasa VI
Wybrano także opiekuna SU. Została nim p. Bogumiła Obszańska.
Podczas spotkania członków SU, w wyniku tajnego głosowania, wyłoniono przewodniczącego i zastępcę Rady Samorządu. Przewodniczącym został SZYMON BUJOWSKI, zastępcą PATRYCJA WRÓBEL.
Opiekunowi oraz wszystkim członkom SU serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.