foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

uksW dniu 08.02.2017r. w Choszcznie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt. Nasze uczennice z UKS Lubiana wygrały wszystkie mecze, kolejno z SP Sławęcin, SP Suliszewo i w Finale z SP Sławęcin. Strzeliliśmy 17 bramek, nie tracąc żadnej, dzięki temu awansowaliśmy do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się w kwietniu bieżącego roku.
W turnieju wzięły udział: Karolina Surdacka, Tatiana Surdacka, Amelia Kowalczyk, Karolina Gad, Nikola Rabenda, Aleksandra Kłos, Lena Orzeł, Aleksandra Mastalerz, Zofia Machała, Jaśmina Kubacka.
Dziewczętom gratulujemy i życzymy samych sukcesów sportowych.


Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved