foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

dsDnia 13.02.2018r. odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej w Będargowie.
W zmaganiach wzięło udział 6 szkół podstawowych złożonych z 2-óch grup: grupa A ( SP Lubiana, SP Suliszewo, SP Pełczyce), grupa B ( SP nr 3 Choszczno, SP Krzęcin, SP Będargowo).
W pierwszym meczu wygraliśmy z SP Suliszewo 2:0 w setach, w drugim również 2:0 z SP Pełczyce. Wyszliśmy z grupy z pierwszego miejsca i w półfinale pokonaliśmy SP Krzęcin 2:0. W Finale nasza drużyna po zaciętej walce wygrała 2:1z SP nr 3 Choszczno i zdobyła pierwsze miejsce w turnieju. Chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrze od strony technicznej, taktycznej, fizycznej i mentalnej. Brawa dla uczniów!!!!!
Mistrzami Powiatu w Piłce Siatkowej chłopców szkół podstawowych zostali: Oskar Magiera, Kacper Twardowski, Wiktor Worach, Gabriel Czernecki, Kewin Nowak, Hubert Wróblewski, Samuel Pańka, Wiktor Pohlenz, Igor Błajewski.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved