stageW bieżącym roku szkolnym 2016/17 szkoła przystąpiła do IV edycji ogólnopolskiego programu „Mistrzowie Kodowania". Uczniowie z klas II-VI Szkoły Podstawowej mają możliwość nauki programowania w scratch'u. Z pomocą nauczyciela tworzą animacje, gry komputerowe i ruchome historyjki obrazkowe. W grudniu, z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, uczestnicy programu tworzyli multimedialne kartki świąteczne, które wprawiły wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój. Aby obejrzeć prace naszych uczniów można kliknąć w link – czytaj więcej. Zapraszamy do obejrzenia projektów kartek świątecznych.

Laszczak Oliwia kl. 2a

Warych Anna kl. 2a