wakacjeW ramach działań profilaktycznych przed wakacjami uczniowie rozmawiali  z Policjantami z Posterunku w Pełczycach o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa w różnych sytuacjach życiowych, tj. poruszania się na  drodze, nad wodą, podczas zabaw na podwórku, jazdy na rowerze, w kontaktach z obcymi osobami itp. Najmłodsi razem z policjantami przypomnieli zasady przechodzenia przez jezdnię.  Mundurowi podkreślili, aby  nad wodę wybierać  się z dorosłym opiekunem i oczywiście w miejsca do tego przeznaczone.