szyszkiTegoroczny poziom prac jesiennego konkursu był bardzo wysoki. Pomysłowość form i dbałość
o szczegóły była wyjątkowa. Nauczycielki świetlicy miały bardzo trudne zadanie, by wyłonić zwycięzcę. Po kilkudniowych debatach i sporach komisja uznała, że należy nagrodzić wszystkich szyszkowych konstruktorów konkursu. Oto lista nagrodzonych:
klasa 1: Jakub Bajwoluk, Vanessa Nowak, Konrad Pohlenz, Kamil Zając
klasa 1: Julia Jaroszewska, Alicja Jung, Amelia Kwilińska, Julia Małodzińska, Amelia Stachowska
klasa 5: Alan Różycki
klasa 6: Marita Hintz.
Gratulacje dla wszystkich uczestników!

Zapraszamy do udziału w kolejnym świetlicowym konkursie bożonarodzeniowym.