foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

babcia215 lutego gościliśmy w naszej szkole babcie i dziadków. Tego dnia obchodziliśmy bowiem ich święto. Najmłodsi uczniowie, pod czujnym okiem swoich wychowawczyń, przygotowali program artystyczny, w którym pokazali swoje zdolności aktorskie, wokalne i taneczne. Dla babć i dziadków przygotowany został słodki poczęstunek i upominki. „Gwoździem” programu był pokaz tańców standardowych i latynoamerykańskich w wykonaniu tancerzy z Klubu Tańca Towarzyskiego Estera z Myśliborza: Gabriela Wiśniewskiego – Stręczyńskiego i Antoniny Kwaśnej. Tancerzy do pokazu przygotowała pani Jolanta Czaczka.
Babcie i dziadkowie byli zachwyceni występami swoich wnucząt. W niektórych oczach pojawiły się łzy wzruszenia…


Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved