przedszkolak1 marca dwie reprezentantki naszej grupy przedszkolnej: Lena Bachorska i Nadia Magiera, wybrały się do choszczeńskiego domu kultury na „IV Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej – Muzyczna Kraina Przedszkolaka”. Emocje były ogromne. Choć dziewczynki dość długo czekały na występ na scenie (17 i 21) i serduszka biły w przyspieszonym tempie, to wykonanie piosenki „Zostań moja przyjaciółką” wyszło super. Wprawdzie pucharów nie zdobyły, ale wróciły z prezentami, dyplomami i pięknymi medalami. A na osłodę dostały pyszne lody !